Повернутися до звичайного режиму

Про прийом документів для зарахування дітей до першого класу у 2022 році

дітей до першого класу у 2022 році

Відповідно до статті 13 Закону України «Про освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367, зареєстрованого Міністерством юстиції України 05 травня 2018 року, «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», рішення виконавчого комітету Сахновщинської селищної ради Красноградського району Харківської області № 171 від 21.12.2021 «Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти у 2022 році» розпочати з 01 квітня 2022 року прийом заяв та документів,визначених пунктом 4 розділу І Порядку,для зарахування дітей до першого класу.

Для зарахування дитини до першого класу необхідно:

1. Одному з батьків дитиниособистоподатизаявуна ім᾿я керівника закладу (при собі мати документ, що посвідчує особу заявникавідповідно до пункту 4 розділу І Порядку). У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви може бути пред᾿явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого вказуються в заяві.

2. До заяви додати такі документи:

· копію свідоцтва про народження дитини (при собі мати оригінал);

· копію документа, який підтверджує місце реєстрації дитини;

· оригінал або копіюмедичної довідки за формою первинної облікової документації№ 086-1/0«Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов᾿язкового медичного профілактичного огляду»;

Учні, які зараховані до 1 класу (2022-2023 н.р.)

Кузьмін Ярослав

Крайник Данило

Махиня Нікіта

Моря Варвара

Нечай Дмитро

Носач Марія

Стрельченко Артем

Туркевич Нікіта

Кiлькiсть переглядiв: 147

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.